Gruaja i vë GPS burrit, zbulon tradhtinë me të njëjtin person të…

Një grua në Durrës ka zbuluar tradhtinë e të shoqit. Sipas raportimit nga Dhurata për “Aldo Morning Show” në Tv Klan, tradhtia ka ndodhur 3 vite më parë me të njëjtin person. Këtë herë zonja ka arritur ta zbulojë duke i vendosur GPS burrit.

Dhurata: Një zonjë ka kapur burrin e saj në tradhti. Mirëpo, mesa mora vesh me të njëjtin person e ka kapur 3 vite më përpara dhe tashmë ai i kishte thënë që jo po s’kam më lidhje, andej-këtej, gjasme rrinin në të shumtën e kohës bashkë këta që ajo të krijonte besim që burri im është okej tani.

Aldo: Kuptova. Ja tek ndodhi!

Dhurata: Mirëpo e ka zbuluar sërish pasi çfarë bëri zonja, Aldo? I vuri GPS.

Aldo: Ah zemra e vogël, me GPS.

Dhurata: Dhe tëk e tëk e tëk, të gjitha lëvizjet e këtij, pa që kishte lëvizje jo të pëlqyeshme për atë dhe ndërkohë përgjigjej në telefon se kështu ka qenë i saktë, por kur ka shkuar e ka gjetur me po të njëjtin person.

Related Posts

Çfarë ndodhi? Shpërthen në flakë aeroporti në…

Të gjitha fluturimet në Aeroportin Luton të Londrës janë pezulluar deri në mesditë pas shpërthimit të një zjarri në një parking të sapondërtuar aty. Si pasojë e…

“100 Euro për takim në shtëpinë time”, adoleshentët që mashtruan 150 veta në Tiranë(Video)

Tiranë/Finalizohet nga Sektori për Hetimin e Krimeve Kibernetike të DVP Tiranë, operacioni policor i koduar “Takimi”. Përvetësuan shuma të ndryshme parash, nëpërmjet mashtrimit kompjuterik, duke hapur llogari…

U vra për një parking, familjarët e shqiptarit: Fëmijët nuk e dinë si vdiq, po vuajnë shumë…

Pas vrasjes së 39-vjeçarit shqiptar në Greqi për një parking nga fqinji i tij grek pas gati një muaj nga humbja e të afërmit të tyre kanë…

Studentët e Mjekësisë para Ministrisë së Arsimit/ Bllokojnë rrugën, ja detaji që bie në sy gjatë protestës së sotme

Edhe këtë të mërkurë studentët e Mjekësisë kanë dalë në protestë. Ata janë vendosur tashmë para Ministrisë së Arsimit, teksa kanë bllokuar edhe rrugën. Me thirrjet “Ministria…

“Taksirati im që më ndodhin të gjitha para kamerave”/ Megi Pojanit i ndodh e papritura në tapetin e kuq

Megi Pojani ka qënë një ndër personazhet publik që ka kaluar në tapetin e kuq të premierës së filmit, “Në Kuadër të Dashurisë”, duke shkëlqyer me veshjen…

U kallëzua penalisht në SPAK për shpërdorim detyre, reagon menjëherë…

Ish-zv.kryeministri Arben Ahmetaj ka reaguar nga arratia pasi u kallëzua penalisht në Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion për shpërdorim detyre. “Akti II i tragji-komedisë së politiko-drejtësisë: Dosja “Buka”…

Leave a Reply