Categories
Uncategorized

Keto jane 4 ushqimet qe luftojne qelizat kancerogjene sipas mjekut te njohur

4 ushqimet qe i hapin “lufte” kancerit, behet fjale per nje molekule qe buhet beta sistoserolit.

Por ku mund ta gjeni molekulen e beta sistoserolit e cila lufton qelizat kancerogjene.

Keto qeliza gjenen tek avokado, bajamet ndodhet tek lengu sheges dhe tek farat e kungullit.

Keto kater ushqime shume beta sistoserol dhe perdorimi i ketyre ushqimeve ndihkon ne uljen e qelizave kancerogjene

Nese doni te luftoni kancerin keto jane ushqimet qe duhet ti fusni ne planin tuaj ushqimor.

Ndajeni artikullin me miqte tuaj per t’iu ardhur sado pak ne ndihme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *