Categories
Uncategorized

Dy vajzat binjake te Eni Vasilit festojne sot 3 vjetorin e lindjes

Tre vite lumturi për Eni Vasilin pranë vogëlusheve të saj. Sot Nikol dhe Sofi festojnë ditëlindjen e tretë dhe sigurisht moderatorja nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Me këtë rast mami Eni vendosi që të publikojë disa foto në rrjetet sociale, ku shihet e lumtur me tollumbace me numrin tre.

Të voglat shihen të veshura me fustan të kuq, ndërsa prindërit u kanë organizuar edhe një festë të vogël.

Tre vite lumturi për Eni Vasilin, vajzat e saj Nikol dhe Sofi festojnë

dërsa modaratorja shihet e lumtur dhe e buzëqeshur me vajzat në krahë.

3 vite më parë gazetarja u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë dy binjake me partnerin e saj Armandin.

Tre vite lumturi për Eni Vasilin, vajzat e saj Nikol dhe Sofi festojnë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *