Categories
Uncategorized

Pas dhjetë dìtësh, do të vìnì re rezultatet: U duhen vetem 2 perberes per te larguar nga fytyra

Përpara se të aplikoni maskën e mëposhtme në fytyrë , duhet ta kontrolloni fillimisht në pjesën e brendshme të krahut. Në rast se nuk ka pasur reagim negativ nga maska ​​gjatë ditës, do të mund ta aplikoni lirshëm në fytyrë.

Këtu janë përbërësit për recetën, si dhe udhëzime të hollësishme për ekzekutimin dhe përdorimin e saj.

Përbërësit e recetës : 1 deri në 2 tableta aspirinë, Pak ujë, 1 lugë çaji mjaltë.

Shkrini pluhurin e aspirinës në një tas qelqi. Shtoni disa pika ujë dhe përzieni. Më pas shtoni një lugë çaji mjaltë dhe përzieni mirë të gjithë përbërësit. Përdorimi i saj:

Aplikojeni maskën në një fytyrë të pastër dhe mbajeni për rreth dhjetë minuta. Pas kësaj lani fytyrën me ujë. Në fillim të trajtimit duhet ta përdorni këtë maskë 2-3 herë në javë. Më vonë do të jetë e mjaftueshme vetëm një herë në javë.

Pas dhjetë ditësh, do të vini re rezultate fantastike: lëkura e fytyrës tuaj do të restaurohet, infl ama cio ni dhe njollat ​​do të largohen dhe poret do të fshihen. Nuk do ta shihni efektin e plotë të kësaj maske menjëherë, por 3-4 orë pas aplikimit.

Jini të durueshëm, përdorni rregullisht dhe lëkura juaj do të jetë e pastër dhe me shkëlqim si kurrë më parë!/albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *