Categories
Uncategorized

Largon zbokthìn dhe ì ben floket me te shndrìtshem: Perdorenì ne kete menyre letren e alumìnìt per te patur

Shumica e vajzave dhe grave kanë shumë probleme me flokët, por me këtë hi le të thjeshtë ju do të keni flokë të bukur, të shëndetshëm dhe të fortë. Çdo gjë që ju duhet janë përbërës natyral.

Përbërësit: 1 limon, portokall ose grejpfrut. 1 banane. qumësht 2 litra.

Ju duhet së pari të shtry dhni limonin, portokallin apo grejpfrutin. Vendosni një banane në një blender dhe përzierjeni me 2 litrat qumësht.

Pas kësaj, përzieni të gjithë përbërësit dhe masën e përftuar aplikojeni në flokët tuaj, dhe mbulojeni koken me letër alumini.

Kjo përzierje duhet të lihet të veprojë në flokë për gjysmë ore dhe pastaj i lani me shampo.

Ky kombinim do të bëjë që flokët tuaj të jenë të shndritshëm, të shëndetshëm dhe të bukur dhe ajo që është më e rëndësishme, të jenë pa zbokth.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *